Millenniumdoelendag met Afghaans theehuis!
bericht geplaatst op maandag 28 september 2009
Op 16 oktober gaat de Millenniumtour 2009 van start. Een actie rondom de millenniumdoelen, die in acht dagen langs acht steden gaat. Op dinsdag 20 oktober organiseert SOL in samenwerking met Move Your World, IFMSA en Stichting Keihan een dag in het teken van Millenniumdoel 4: Het verminderen van kindersterfte met een focus op Afghanistan.
Hoe is het leven van kinderen in Afghanistan? Waarom zijn er nog steeds zoveel zielige kindjes? En hoe komt het eigenlijk dat jij de eerste 5 jaar van jou leven hebt overleefd?
Voor antwoord op deze vragen en meer stap in onze 'Quiz- rondvaart boot', vaar met ons mee naar het 'Afghaans theehuis' in hartje Leiden waar je kunt genieten van een waterpijp, hapjes en Afghaans live-muziek. En sluit de dag af met een heus Afghaans vliegergevecht! Daarnaast zal er veel informatie worden gegeven over de millenniumdoelen en zijn er leuke prijzen te winnen.
Locaties: Scheltema Complex, rondvaartboot, de Beestenmarkt
Tijdstip: 15.00- 20.00
Voor meer informatie over de millenniumtour: www.millenniumtour2009.nl











